Equipe Chevron Wall White Left 18,6x5,2

124,99 zł / m²
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 124,99 zł
Cena za całość: 0.00 zł

Kod produktu: 23351 EQ-3

Dostępność: 90 m²

Wysyłka: 48h

Dostawa od 200,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
Producent: Equipe
Materiał płytka ceramiczna
Kraj pochodzenia Hiszpania
Pomieszczenie łazienka, kuchia
Zastosowanie do wewnątrz
Wymiar 18,6x5,2
Pakowanie 48 szt. /0,5 m2

EQUIPE to hiszpańska marka producenta płytek ceramicznych, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji unikalnych płytek patchworkowych oraz płytek w kształcie cegiełki. Firma została założona w 1998 roku i od tamtego czasu zdobyła uznanie na całym świecie za innowacyjność i jakość swoich produktów.

Płytki patchworkowe od EQUIPE to nie tylko zwykłe płytki ceramiczne - to prawdziwe dzieła sztuki. Każda płyta została starannie zaprojektowana, aby tworzyć harmonijne i wyjątkowe mozaiki na ścianach lub podłogach. W ofercie można znaleźć bogatą gamę kolorów i wzorów, od jasnych pasteli po mocne, żywe barwy, dzięki czemu łatwo dopasować je do każdego stylu wnętrza.

Płytki w kształcie cegiełki od EQUIPE są również wyjątkowe. Dzięki swojemu charakterystycznemu kształtowi, nadają się doskonale do tworzenia geometrycznych wzorów na ścianach. Mogą być układane w prosty sposób lub połączone z innymi wzorami, aby stworzyć oryginalne i dynamiczne efekty.

EQUIPE kładzie duży nacisk na jakość swoich produktów. Wszystkie płytki są produkowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, co zapewnia trwałość i odporność na zużycie. Marka oferuje także szeroką gamę dodatkowych elementów, takich jak dekoracyjne listwy, które pozwalają na dalszą personalizację projektu.

W skrócie, EQUIPE to marka, która oferuje wysokiej jakości, innowacyjne i wyjątkowe płytki ceramiczne o nietuzinkowych kształtach i wzorach. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów i motywów, każdy może stworzyć indywidualny i oryginalny projekt, który będzie odzwierciedlał jego styl i gust.

Dzięki płytkom Equipe Chevron Wall White Mat lewy 18,6x5,2cm i w swoich aranżacjach możesz odwołać się do niebanalnych i oryginalnych wzorów, pozostając wiernym klasycznym i stonowanym rozwiązaniom. Te płytki, to małe prostokąty z heksagonalnym wykończeniem, które można układać albo lewo albo prawostronnie, przez co Twoje ściany możesz dekorować w oryginalny i ciekawy sposób. Taki biały wzór, wzmocniony czarną, albo szarą fugą pięknie zaprezentuje się szczególnie w minimalistycznej łazience, ale dopasuje się też do rustykalnej czy angielskiej kuchni. Możesz też do wąskich prostokątów Equipe Chevron Wall White Mat lewy 18,6x5,2cm dodać białe fugi, łagodząc cały przekaz do minimum. Tego typu płytki ścienne Equipe Chevron Wall White Mat lewy 18,6x5,2cm sprawdza się też jako paski dekoracyjne, między innymi płytkami, np. w kuchni między zielonymi płytkami. Equipe Chevron Wall White Mat lewy 18,6x5,2cm to wysokiej jakości płytki ceramiczne, dlatego nadają się jedynie do dekorowania ścian. Wykorzystaj je do kuchni, łazienki, albo przedpokoju.

Podaj wysokość powierzchni ( cm )

Podaj szerokość powierzchni ( cm )

Wynik: 1.1m² = 2 paczek

Wartość końcowa zawiera zapas równy: 10%

Masz pytania odnośnie produktu lub zamówienia?

Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Zadzwoń lub napisz e-mail

Pomożemy tak szybko jak to tylko mozlźiwe
lub
urls, smarty.get, $language, shop