Salon płytek - Cerdesign

Firma CERDESIGN istnieje na rynku płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek od 1997 roku. Pasja i wytrwałość zaowocowały nawiązaniem współpracy z wieloma fabrykami we Włoszech, Hiszpanii. Nie brakuje u nas też oferty naszych krajowych producentów. Naszym celem nadrzędnym jest dbałość o zadowolenie klienta dlatego ciągle poszerzamy gamę naszych produktów. Zespół pracowników naszego sklepu internetowego CERDESIGN to ludzie z pasją i zaangażowaniem. Każdy z pracowników stara się wychodzić na przeciw nowym trendom i udoskonalać swój warsztat. Uczestniczymy we wszystkich najważniejszych targach w branży łazienkowej i forach designu, szukając nowych wzorów i inspiracji. Nasi architekci pracują nad spełnieniem marzeń naszych klientów. Nasze zaangażowanie zostało docenione przez architektów, developerów, wykonawców i klientów indywidualnych. Nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi, szukamy nowych, ciekawych produktów. Sukcesywnie szkolimy też nasz personel, a nasze ekspozycje są początkiem wielu inspiracji dla pięknych wnętrz.

Staramy się dla Ciebie

Gwarantujemy Państwu szybką dostawę zamówień. Zamówienia realizowane z wykorzystaniem przelewu natychmiastowego online, składane do godz.10 są realizowane tego samego dania. To oznacza, że już kolejnego dnia możecie się Państwo spodziewać dostawy kurierskiej. Realizacja zamówienia uzależniona jest od daty zaksięgowania przelewu. Zlecenia księgowane w sesjach po godzinie 10, są realizowane dnia następnego. Zlecenia księgowane w weekendy oraz dni wolne od pracy realizowane są pierwszego dnia roboczego. Towary sprowadzane na zamówienie są dostępne na magazynie w terminie od 7 do 21 dni od momentu wpłaty zaliczki. Warunkiem przyjęcia zlecenia sprowadzenia towaru jest wpłata zaliczki.

Przesyłka kurierska 1-2dni
Indywidualny terminarz dostaw
Bezpieczeństwo oraz ubezpieczenie paczek

Szybka dostawa

Dostawa zamówienia Już od 24 godzin od zamówienia

Bezpieczne płatności

Płatności za zamówienie przez bezpieczne bramki płatności lub przelew bezpośredni

Wsparcie Klienta 24/7

Doradzimy i odpowiemy na Wszelkie wątpliwości

Gwarancja najniższej ceny

Jeśli zdarzy się, że znajdziesz produkt który mamy dostępny w swoim sklepie w niższych cenach gdzieś indziej – napisz do nas zrobimy wszystko aby nasza oferta cenowa była najlepsza na rynku. Jeśli przygotowujesz się do inwestycji, wyślij do nas listę produktów, które potrzebujesz. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

0 +
Metrów kwadratowych powierzchni sprzedaży
0
Lata doświadczenia w branży
0 +
Zarejestrowanych klientów
0 +
Zamówień miesiecznie
0
Pracowników obsługi klienta