Płytki APE - różnorodności, szeroki wybór i nowoczesne wzornictwo 

APE Grupo jest liderem w tworzeniu zróżnicowanych przestrzeni, oferuje szeroką gamę ceramiki do projektowania, zaawansowane produkty techniczne i usługi, które pomagają klientom osiągnąć maksymalny potencjał. APE Grupo zostało utworzone jako grupa biznesowa w lutym 2016 r., Łącząc 3 marki z ponad 25-letnim doświadczeniem i jedno biuro techniczne, które zapewnia zaawansowane rozwiązania architektoniczne i aranżacyjne. Dzięki wysiłkom włożonym w rozwój  każdej z marek i dużej różnorodności w asortymencie, Płytki APE są już dostępne  w 126 krajach, w których dystrybuowanych jest ponad 3200 produktów.

APE - best for you - to flagowa marka, która ma najwięcej doświadczenie i osiągnięcia na rynku. Płytki APE  obejmuje szerokie portfolio produktów, od klasycznej ceramiki do najnowszych trendów w branży oraz szeroki wybór formatów, kolekcji i wykończenia, a także konkretne rozwiązania techniczne takie jak specjalne elementy.

Płytki APE to również wiele wysokowyspecjalizowanych segmentów. W portfolio producenta hiszpańskich płytek znajdziemy również produkty typowo basenowe. Charakterystyka basenów wymaga szeregu rozwiązań, które nie są uwzględniane w innych dziedzinach architektury. Ciągły kontakt z woda, bosa stopa i związane z tym złożone ramy prawne do higieny i bezpieczeństwa wymagają umiejętności projektowych zdobytych poprzez konkretne doświadczenie w tej dziedzinie. Z tego powodu kolekcje  APE ceramica składają się z kawałków porcelany oraz  zawierają specjalne wyciskane elementy kamionkowe, które pozwalają  APE realizować  publiczne oraz prywatne projekty basenów, zapewniające różne rozwiązania i dzięki czemu wnętrze przestrzeni doskonale współgra z przestrzeniami basenowymi.

urls, smarty.get, $language, shop