Płytki imitujące marmur

Płytki imitujące marmur to bardzo modny w ostatnich latach trend we wnętrzarstwie. Designerzy na całym świecie z niesłabnącym zainteresowaniem sięgają po to niezwykle eleganckie, stylowe i ponadczasowe rozwiązanie. Płytki te, dostępne w ofercie Cerdesign, są na tyle uniwersalne, że świetnie sprawdzą się zarówno w stylu modernistycznym jak i klasycznym. Surowość kamienia świetnie sprawdzi się w wielu kompozycjach, niezależnie od tego, czy będzie to kontrastowe zestawienie z ciepłem drewna, czy też z szarościami lub loftowymi meblami bazującymi na stali. W obu tych wypadkach płytki imitujące marmur świetnie sprawdzą się jako tło pomieszczenia. Mimo, że bardzo często używane w łazienkach, kuchniach czy holach, to dzięki swej mrozoodporności gresy znajdą również zastosowanie na tarasach czy balkonach. Glazura idealnie wpasuje się na ścianach w klasycznym wydaniu, a także dopełni estetycznego kunsztu dla tych z państwa, którzy cenią klasykę i elegancję w łazience.

Oferta Cerdesign to nie tylko różnorodne wzory płytek imitujących marmur. Nie poprzestając na wielości wzornictwa, oferujemy Państwu mnóstwo rozmiarów oraz odcieni kolekcji. Oddajemy w Wasze ręce najlepsze dzieła rzemieślników włoskich i hiszpańskich po to, aby zakosztowali Państwo nieco śródziemnomorskiej egzotyki we własnych mieszkaniach.

Wykorzystując w swoich wnętrzach płytki imitujące marmur, dodacie im Państwo splendoru i elegancji. Matowe wykończenie jest praktyczne z punktu widzenia czyszczenia płytek. Połysk z kolei optycznie powiększy pomieszczenie i nieco je rozjaśni, a sam wygląd wprowadzi do pomieszczenia odrobinę jakże kuszącej ekskluzywności.

 

Płytki imitujące marmur to opcjonalnie dwa rodzaje krawędzi, rektyfikowane bądź nie. Tylko od Państwa wyczucia zależy jaką kompozycję stworzycie we własnych wnętrzach.

urls, smarty.get, $language, shop