Płytki Nord Ceram | Szerki wybór | Super ceny

Nord Ceram - niemiecka jakość i uniwersalne wzornictwo

Wysokiej jakości wzornictwo, zredukowane do niezbędnego minimum, nadaje produktom Nord Ceram wyjątkową świeżość, która charakteryzuje markę. Ponadczasowe eleganckie produkty pozostawiają wiele miejsca na indywidualne podejście projektowe.

Wszystko w Nord Ceram jest „Made in Germany”. Nie tylko płytki, ale także projekty są opracowywane we własnym zakresie w firmie Nord Ceram. Dzięki wielu innowacjom, które każdego roku opuszczają fabrykę, firma stała się jedną z największych marek w Europie. Jako marka należąca do Steuler Flissengrupe jest obecna w Polsce obok Steuler-design, Grohn oraz Kerateam. Niemiecka jakość płytek tej marki nie jest tu pustum sloganem. Ciekawostką i najlepszym dowodem na to jest fakt, iż płytki w drugim i trzecim gatunku tego producenta spełniają bardziej restrykcyjne normy niż pierwszy gatunek wielu innych producentów na światowym rynku.

Mimo iż marka jest stosunkowo młoda, bo niemiecki zakład powstał w 2002 roku, to w szybkim czasie producent zyskał uznanie na rynku producentów ceramiki. Firma słynie z bardzo trwałych i wytrzymałych płytek inwestycyjnych, które znajdują miejsce w traktach pieszych o dużym natężeniu ruchu.

Płytki podłogowe i nie tylko

Marka oferuje szeroki wybór płytek ceramicznych i gresowych, w tym płytki podłogowe i ścienne, w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach. Produkty te są przeznaczone do zastosowania wewnątrz budynków, w tym w łazienkach, kuchniach, salonach, ale także na zewnątrz, na tarasach czy balkonach. Firma posiada również w swojej ofercie wysokiej jakości płytki imitujące drewno i kamień, jak również kolekcje inspirowane stylem retro. W ostatnim czasie płytki tej marki cieszą się dużą popularnością. Nie tylko ze względu na swoją jakość, ale też bogatą ofertę. W magazynie naszych salonów Cermar znajduje się szeroki wybór płytek nie tylko podłogowych, ale też ściennych. Bardzo atrakcyjna cena sprawia, że warto dodać je do swojego koszyka zakupowego.

urls, smarty.get, $language, shop