Płytki cegiełki

Płytki cegiełki wyróżniają się przede wszystkim niewielkim formatem. To właśnie on sprawia, że możliwości aranżacyjne ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Płytki cegiełki można łączyć w dowolny sposób, czy to na dużej powierzchni, czy małej, dopasowując je odpowiednio do każdego wnętrza. Nadzwyczajne połączenia mogą nadać niepowtarzalny efekt każdemu pomieszczeniu.

Nie trzeba poprzestawać na jednym kolorze - cegiełki o różnych barwach lub odcieniach po połączeniu potrafią układać się w prawdziwe dzieło sztuki! Można pójść o krok dalej, łącząc i układając płytki, które są dodatkowo ozdobione - nierzadko okazuje się to niesamowicie ciekawym rozwiązaniem. Wszystko zależy od tego, jak bardzo zależy nam na ekstrawagancji i oryginalności. Najważniejsze jest to, że płytki o małych formatach dopasują się do każdej powierzchni. W naszej kolekcji znajdziesz płytki do łazienki i kuchni, na ścianę i podłogę, a ich różnorodność pozwoli Ci na trafny wybór do Twojego mieszkania.

Płytki ceramiczne cegiełki

Materiałem, którego często używa się do wykonania płytek cegiełek, jest ceramika, czyli połączenie tlenków mineralnych oraz glinek. Płytki ceramiczne dzięki swym właściwościom są odporne na uszkodzenia, dzięki czemu sprawdzą się w niejednym pokoju, który jest intensywnie użytkowany. Co więcej, są też wytrzymałe na działanie niskich temperatur, dlatego można je wykorzystać również w powierzchniach zewnętrznych. Ponadto cegiełka z ceramiki jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu. Właśnie dlatego warto jej użyć w łazienkach, w których nietrudno o rozlanie wody czy płynu, ale też w kuchni, gdzie zachowanie czystości jest niemal niemożliwe. Płytki ceramiczne cegiełki nie boją się ani wilgoci, ani zabrudzeń! Łatwość utrzymania tych płytek to zdecydowanie jedna z ich największych zalet.

Kafelki cegiełki - kwintesencja oryginalności

Każde wnętrze wymaga odpowiedniej aranżacji, niezależnie od tego, czy jest to kuchnia, czy łazienka. Łączenie ze sobą płytek cegiełek może być żmudnym zajęciem lub, co zdecydowanie preferujemy, niesłychanie ciekawą przygodą, wyrazem artyzmu widocznego na ścianie lub podłodze. Choć płytki cegiełki często stosuje się kuchni albo na ścianach łazienki, można ich też użyć w mniej oczywistych miejscach, takich jak niewielkie fragmenty ściany w sypialni, przedpokoju czy salonie. Małe cegiełki doskonale komponują się z różnorodnymi aranżacjami. Mogą też służyć do podzielenia pomieszczeń na mniejsze strefy.

Jeśli myślisz o zmianie aranżacji nie tylko w domu, ale na przykład w swoim sklepie lub lokalu, zastosowanie cegiełek może okazać się strzałem w dziesiątkę. Kafelki cegiełki idealnie pasują do tego typu miejsc, często eleganckich, o czym przekonują się konsumenci na całym świecie. Klienci nie tylko spędzą przyjemnie czas w oczekiwaniu na usługę, ale też lepiej zapamiętają to miejsce - w końcu jednokolorowa powierzchnia nie rzuca się w oczy tak, jak ponadczasowe płytki cegiełki w ciekawym ułożeniu lub połączeniu zdobiące ścianę bądź podłogę. Pamiętaj, że możliwości aranżacyjne są niemal nieskończone. Warto stawiać na oryginalność, która jest ważną cechą we wnętrzach nowoczesnych.

Płytki cegiełki - pełnia kolorów

Płytki cegiełki, jak sama nazwa wskazuje, mogą imitować prawdziwe cegły, ale to tylko jedna z możliwości. W naszej ofercie znajdują się płytki o wielu kolorach, wzorach czy strukturze, niektóre bardziej pasujące do kuchni, inne lepiej prezentujące się w łazience. Istotny jest przede wszystkim charakter danego pomieszczenia. Nie można też zapomnieć o odpowiednim doborze fugi. Zależy on od kolorystyki danych płytek. Białe kafelki wykańcza się najczęściej białą fugą, ciemne natomiast ciemną, ale nie jest to wcale reguła. Można przecież postawić na nowatorskość, łącząc biel z czernią lub szarością. Istotne jest również to, jaki chcemy uzyskać efekt: czy oryginalny i barokowy, czy raczej minimalistyczny.

Cegiełki - płytki w naszym salonie

W naszej kolekcji znajdują się płytki cegiełki, które możesz wykorzystać w każdego rodzaju pomieszczeniach, od kuchni po salon i łazienkę. Matowe, z połyskiem - wybierz sam lub zdaj się na naszą pomoc. Nasze produkty są zawsze najwyższej jakości i w niskich cenach!

urls, smarty.get, $language, shop