ROCA NEXO ZESTAW MISKA RIMLES+DESKA A34H64L000

989,00 zł / szt.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 989,00 zł
Cena za całość: 0.00 zł

Kod produktu: A34H64L000

Dostępność: 1 szt.

Wysyłka: 48h

Dostawa od 34,99 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki

Miska WC A34H64L000 to produkt firmy Roca, który łączy w sobie funkcjonalność, wygodę i nowoczesny design. Misie te są przeznaczone do instalacji w łazienkach, zapewniając użytkownikom wygodę i higienę.

Miski Roca zostały wykonane z trwałej i łatwej w czyszczeniu ceramiki, co czyni je odpornymi na uszkodzenia mechaniczne i korozję. Miski posiadają uniwersalny biały kolor, który będzie pasować do każdej łazienki. Zostały zaprojektowane z myślą o ergonomicznym użytkowaniu. Kształt miski zapewnia wygodne i komfortowe korzystanie z niej, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, miski te są bardzo oszczędne w zużyciu wody.

Miski Roca WC A34H64L000 posiadają również funkcję hygienicznego spłukiwania, co zapewnia dokładne i skuteczne czyszczenie misy po każdym użyciu. Dzięki temu misie WC Roca są higieniczne i łatwe do utrzymania w czystości.

Podsumowując, Miska Roca  to produkt, który łączy w sobie funkcjonalność, wygodę i nowoczesny design. Dzięki solidnej konstrukcji, ergonomicznemu kształtowi i innowacyjnym technologiom, misie te są trwałe, oszczędne i higieniczne.

Masz pytania odnośnie produktu lub zamówienia?

Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Zadzwoń lub napisz e-mail

Pomożemy tak szybko jak to tylko mozlźiwe
lub
urls, smarty.get, $language, shop