1. Strona główna
  2. Blog
  3. Porady

Jak znaleźć praktyczny, pięknie wyglądający gres do domu lub mieszkania?

Niezależnie od tego, czy jesteś w trakcie urządzania swojego wymarzonego salonu, sypialni, przedpokoju, pokoju dziecięcego, łazienki, czy kuchni, koniecznie sprawdź płytki Porcelanosa. To produkty hiszpańskie, o najwyższej jakości, spełniające najwyższe standardy. Bardzo chętnie sięgają po nie mieszkańcy całej Europy, pokładając zaufanie w marce, która podbiła światowy rynek ceramiczny.

Jedną z podstawowych zalet gresu Venis Porcelanosa jest estetyka. Wykonany został z ogromną starannością i dbałością o szczegóły. Sprawdź Płytki PORCELANOSA STARWOOD Noa-R Tanzania Almond przypominające drewno. Idealnie wpasują się w różnorodne stylizacje. Świetnie wkomponują się w bardzo modne ostatnio aranżacje skandynawskie, ale również loftowe, nowoczesne, glamour oraz klasyczne. Dobrze wyglądają w parze z bardzo popularnymi ostatnio lamelami. Podkreślą ścianę telewizyjną, wyróżnią strefę jadalnianą od kuchennej lub ozdobią hol. Płytki te pozwolą Ci ocieplić każde wnętrze, nadać mu przytulnego, a zarazem bardzo wyjątkowego charakteru.

Z uwagi na dostępność płytek w wersji lewostronnej i prawostronnej, dają one wiele możliwości ułożenia, w celu osiągania nietypowych wzorów na ścianie lub podłodze. Warto sięgnąć po różne modele płytek Venis Porceanosa, by łącząc je stworzyć fantastyczne, nietypowe dekoracje.

Wysokiej jakości trwałe płytki Porcelanosa

Jeżeli zależy Ci na dobrym gresie, płytkach, które przez lata będą niezawodnie pełnić swoją rolę, Venis Porcelanosa jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Znajdziesz tu produkty dla wymagających, czyli takie, które jednocześnie spełniają wiele oczekiwań. Płytki Porcelanosa poza tym, że pięknie się prezentują i stanowią oryginalną ozdobę każdego rodzaju wnętrza, są bardzo trwałe, odporne na wilgoć, zarysowania, wysokie, a także bardzo niskie temperatury. Poza mieszkaniami, biurami, sprawdzają się również na balkonach i tarasach. Nie tracą swoich właściwości, nie zmieniają koloru nawet pod wpływem bardzo intensywnego słońca długotrwałej wilgoci czy marznącego śniegu.

urls, smarty.get, $language, shop