1. Strona główna
  2. Blog
  3. Inspiracje

Porcelanosa Air Slate L'antic Colonial

Jeśli marzysz o zastosowaniu w aranżacji wnętrza kamienia naturalnego, a techniczne możliwości montażu kamienia blokują realizację Twoich marzeń, to sprawdź kolekcję Air Slate L'antic Colonial z grupy Porcelanosa. 

Wykonane przez L’Antic Colonial, wyspecjalizowaną firmę z Grupy, naturalne materiały są obecne w wielu z tych innowacji. Najnowszym jest kolekcja Airslate, czyli „fornir” z kamienia naturalnego, który jest bardzo elastyczna i dostosowuje się do każdego rodzaju pokrycia ścian.  Zachwyca swoją wytrzymałością i rozciągliwością pomimo swojej lekkości. Jego cechy techniczne sprawiają, że jest to jeden z najbardziej wszechstronnych rodzajów materiałów kamiennych na rynku, ponieważ można go stosować na każdej powierzchni.

antic colonial Airslate graphite

Ten naturalny kamień łupkowy jest dostarczany jako cienka, elastyczna płyta. Arkusze składają się z czterech różnych warstw, jedna z nich pokryta jest włóknem szklanym, co zapewnia produktowi końcową strukturę i wzmocnienie. Dlatego dzięki połączeniu łupka z włóknem szklanym osiągnięto ekskluzywne innowacyjne zastosowanie na krzywiznach, które rewolucjonizuje koncepcję pokryć kamiennych.

Płytki ceramiczne z kamiennym fornirem i z promieniem gięcia do 35 cm!

Elastyczność i możliwość dostosowania to największe zalety. Nie bez znaczenia jest również oferowana jakość do designu. Płyty z kamienia naturalnego L’antic Colonial Airslate mają zdolność gięcia w promieniu do 35 cm. Ich ciągliwość pozwala na montaż tej płyty na różnych powierzchniach, nawet jeśli obszary są zakrzywione lub wykazują pewien rodzaj nieregularności.

airslate porcelanosa

Grubości płyt, wynoszą od 2 mm do 4 mm,. Mamy do czynienia z bardzo lekkim materiałem o niewielkiej masie, łatwym do transportu. Mając na uwadze łatwość montażu, Airslate staje się idealnym wyborem dla różnorodnych rodzajów pokrycia, takich jak fasady lub obszary wspólne, które są połączone z innymi teksturami lub nie mają równej powierzchni.

Airslate porcelanosa

Dwa formaty i mnóstwo tekstur - poznaj dokładnie kolekcję Air Slate

Porcelanosa Airslate jest dostępny w dwóch formatach, 240 x 120 cm i 120 x 60 cm, oraz w różnych teksturach i tonacjach, takich jak: Bombay, Delhi, Kathmandu, Forest, Kashmir, Metal, Graphite i Patna. Wszystkie z nich mają naturalne wykończenie, co pozwala tworzyć unikalne i eleganckie wzory pasujące do każdego stylu wnętrza.

Lantic colonial

Kolekcja Air Slate to innowacyjny produkt na rynku płytek ceramicznych. Wyjątkowa kolekcja, która pozwoli Wam zaprosić nieco natury do swojego domu. 

 

urls, smarty.get, $language, shop