1. Strona główna
  2. Blog
  3. Inspiracje

#najpiękniejsze mozaiki?

Najpiękniejsze mozaiki, czyli oferta L'Antic Colonial

L'Antic Colonial, to hiszpańska  fabryka wchodząca w skład Grupy Porcelanosa. Coś co wyróżnia ofertę tego producenta, oprócz niesamowitego designu i jakości oferowanych produktów,  możemy zawrzeć w jednym stwierdzeniu - "naturalne inspiracje". Są one od zawsze przyczynkiem do powstawania niepowtarzalnych kolekcji płytek czy mozaik. W tym artykule postaramy sie przybliżyć nieco, jedne z - naszym zdaniem - najpiękniejszych drewnianych kolekcji mozaik, które kiedykolwiek postały na Świecie.

Drewno nigdy nie przestaje nas zaskakiwać. Daje nam ogromne możliwości wykorzystania i tworzenia dekoracji. W tym przypadku mozaiki L'antic Colonial oddają całą esencję i ciepło tego naturalnego materiału. To produkty, które swoje początki znajdują własnie w naturalnym, żywym, przyjemnym drewnie. 

Mozaiki Lantic colonial drewniane

Naturalne produkty, to inspiracja do często najpiękniejszych ozdób w domu. Fragmenty drewna, w które zostały przekształcone mozaiki L’antic Colonial tworzą absolutnie niepowtarzane wrażenie w każdej przestrzeni, w której się znajdują. Salony, przedpokoje, kuchnie czy łazienki. Wszędzie tam znajdują zastosowanie inspirowane naturalnym drewnem mozaiki, które przybierają przeróżne formaty, faktury i style.

lantic colonial

Neutralne kształty, takie jak kwadraty lub cegły, wykonane są z surowego drewna lub innych kompozycji. Odpowiedzialność za środowisko naturalne otworzyła możliwości dla nowych rozwiązań, a drewno z odzysku jest jedną z najmodniejszych alternatyw.

L'antic Colonial Wood Feel

L'antic Colonial Wood Feel

Ponadto wiele faktur, które oferują mozaiki L'antic Colonial wykonane z naturalnego drewna, pozwala nam na uzyskanie różnych stylów i kombinacji. Kawałki drewna z postarzanym wykończeniem zapewniają niepowtarzalne uczucie i niezrównany wygląd, który nie pozostanie niezauważony w obecnych trendach. 

L antic colonial Wood modul

L'antic Colonial Wood Modul

Dla kontrastu, w ofercie L'antic Colonial  możemy znaleźć mozaiki z naturalnego drewna w bardzo żywym wykończeniu, gdzie sęki i relify każdego elementu są bardzo widoczne. Ta faktura  podnosi naturalne walory tego materiału, zapewniając także nutkę wyróżnienia i różnorodności.

L antic colonial mozaika

L'antic Colonial Wood Even

Trzeba przyznać, że L'antic Colonial swoją ofertą mozaik drewnianych bardzo wysoko powiesił poprzeczkę konkurencyjnym producentom. Natomiast jednocześnie zachęcamy do przyjrzenia się pozostałym oferowanym serią mozaiki tej fabryki z grupy Porcelanosa, które są równie piękne jak te inspirowane drewnem. 

urls, smarty.get, $language, shop