1. Strona główna
  2. Blog
  3. Inspiracje

#wykończenie podłogi

Jak wybrać najlepszy materiał na wykończenie podłogi?

Wybór płytek, glazury, gresów wśród oferty producentów jest obecnie ogromny, a osoby, które nie podejmują podobnych decyzji na co dzień wielość różnorodnych produktów może przyprawiać o zawrót głowy. Decydując się na wybór konkretnego rozwiązania ważne jest, aby nasz wybór łączył estetykę z funkcjonalnością.

Niezależnie od wybranego materiału, należy wziąć pod uwagę szeroką gamę typów, stylów, formatów i oczywiście wykończeń. Dobre wykończenie jest w stanie uwydatnić  - a nawet pomnożyć - możliwości każdej podłogi.

Jak wybrać swoje wykończenie?

Niektóre elementy mają różne rodzaje wykończeń. Aby zdecydować, który najbardziej Ci odpowiada, powinieneś ocenić dwa kluczowe czynniki, które są zawsze obecne w aranżacji wnętrz: estetykę i funkcjonalność. Wykończenie musi być zgodne ze stylem Twojego domu. Przede wszystkim jednak musi odpowiadać praktycznemu celowi i umożliwiać łatwą konserwację. Zanim cokolwiek zrobisz, zadaj sobie pytanie: „Czego potrzebuję w tej przestrzeni?”

Jak wiadomo niełatwo jest połączyć piękno z praktycznością.  Dlatego też stworzyliśmy ten krótki przewodnik, który pomoże Wam osiągnąć perfekcję w podłogach i ścianach Twojego Wnętrza. Skorzystaj z naszej analizy trendów i funkcji, aby wybrać wykończenie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Keraben Inari

Kolekcja Inari, Producent Keraben

Zastosowanie: podłoga

Keraben Inari  to płytki podłogowe  inspirowane kamieniem naturalnym  o jedwabistym, aksamitnym wykończeniu w dotyku. Sprawiając, że uzyskujemy równowagę pomiędzy surowością kamienia i przyjemnym w dotyku materiałem. Keraben Inari, to  wyrafinowana kolekcja inspirowana irańskim marmurem. Miękkie wykończenie nadaje elementowi zróżnicowany wygląd, jest jedwabisty w dotyku i ma naturalny wygląd marmuru.

Keraben Evoque

Kolekcja Evoque, Producent Keraben

Zastosowanie: Ściana i podłoga

Wykończenie sprawia wrażenie bardzo miękkiego, przyjemnego. Znajduje zastosowanie zarówno na ścianach jak i podłogach. Kolekcja Keraben Evoque, to rozwiązanie które dostarcza naturalności pomieszczeniu a dzięki powłoce błyszczącej daje efekt prestiżowego wnętrza.

Jakie są zalety tego wykończenia? Płytki porcelanowe przywołują materiały takie jak metal lub kamień, które mogą być naturalnie dość szorstkie i nadają im absolutną miękkość w naszym domu. Jedwabne wykończenie jest tego dobrym przykładem.

Keraben Evoque odtwarza marmur w innowacyjny sposób. Kolekcja oferuje oszałamiający  efekt kamienia naturalnego, jednocześnie przenosząc czystość i miękkość, dzięki najnowocześniejszym technikom wykończeniowym.

urls, smarty.get, $language, shop