Filtruj:

Filtruj (1):

Besco oferuje różnego rodzaju produkty, takie jak wanny, kabiny prysznicowe, brodziki prysznicowe oraz drzwi prysznicowe, które charakteryzują się solidnym wykonaniem, wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz specjalnych powłok 

Besco BeSafe i Besco ProClean, zapewniających wysoki poziom czystości i bezpieczeństwa. Firma udziela 10-letniej gwarancji door-to-door na wszystkie wanny, co oznacza, że serwisanci odwiedzają klientów w domach, bez konieczności przewożenia wanny do sklepu, w którym dokonano zakupu. Besco działa na rynku od ponad 20 lat, a liczba zadowolonych klientów stale rośnie.

Dostępność różnych rozmiarów pozwala na dopasowanie wanny do niemal każdej łazienki. Na przykład, model z serii Talia może mieć rozmiar od 100 x 70 cm do 170 x 75 cm, a jest dostępnych 8 różnych konfiguracji. Besco oferuje także nietypowe rozwiązania, takie jak ciekawe wanny asymetryczne, które skutecznie urozmaicą wystrój łazienki. Tworzywa, które Besco stosuje w produkcji to akryl sanitarny, kompozyt sanitarny oraz odlewy mineralne.

urls, smarty.get, $language, shop