Płytki L'antic Colonial

Nieregularne, z oryginalną estetyką i nieskończonymi opcjami, nowoczesne mozaiki L'Antic Colonial to  szeroka gama kształtów, kolorów, materiałów i wzorów, wśród których możesz znaleźć ten, który najlepiej pasuje do twojego stylu, osobowości oraz do twojego wnętrza. Fabryka wchodząca w skład Grupy Porcelanosa, to gwarancja najwyższej jakości.

Jeśli chcesz wyróżnić i wzbogacić swoje wnętrza oryginalnością i nadać im niepowtarzalny charakter, to mozaiki L'Antic Colonial są idealną opcją. To elementy, które nadają odrobinę stylu każdej przestrzeni, którą obejmują. Kolorowe mozaiki, które inspirują elegancję, głębię lub ruch, wykonane z szerokiej gamy wybranych materiałów, które dodają naturalności i witalności każdemy wnętrzu. Krótko mówiąc, to  produkt, który jest synonimem stylu, designu, z którym można tworzyć wysublimowane kombinacje.

W zależności od materiału, którego chcemy użyć, mozaiki dają nam różne możliwości.

Kamień naturalny, marmur i trawertyn są podstawą kamiennych mozaik L'Antic Colonial.

Mozaiki z kamienia łupkowego są opcją, jeśli szukamy najciemniejszych odcieni, idealnych do dekoracji nowoczesnych, innowacyjnych i malowniczych przestrzeni.

Szklane mozaiki mają błyszczące wykończenia, które w połączeniu z śródziemnomorskimi kolorami tworzą piękną formę, która zapewnia głębię i powoduje odbicia w świeżym i nieskrępowanym otoczeniu.

Metalowe mozaiki, to nowy format, który zapewnia wspaniałe refleksy dzięki błyszczącemu wykończeniu i efektowi szczotkowania w metalowych, złotych i różowozłotych kolorach w najczystszym stylu vintage L’Antic Colonial.

Drewniane mozaiki z Grupy Porcelanosa zapewniają dużą ulgę i nieregularność dzięki trójkątnym i falistym powłokom.

urls, smarty.get, $language, shop