Płytki Realonda

Realonda jest hiszpańskim producentem podłóg i płytek ściennych z dużym doświadczeniem i silnym międzynarodowym powołaniem. Kolekcje płytek  ceramicznych zostały zaprojektowane i zaprojektowane tak, aby spełniały wysokie wymagania architektury, konstrukcji i wyposażenia wnętrz. Badania, innowacje i szacunek dla środowiska to wartości, które wpisują się w filozofię Realonda.

Płytki Realonda to ciągłe doskonalenie produktu. Badania technologiczne i estetyczne, najbardziej zaawansowane systemy produkcji,efektywność energetyczna, optymalizacja procesów produkcyjnych i logistycznych… oraz wiedza zdobyta dzięki prawie stuletniej tradycji ceramicznej. Wszystko to ma na celu zapewnienie doskonałości w projektowaniu, rozwoju, produkcji i sprzedaży produktów ceramicznych (certyfikowanych zgodnie z normami UNE EN ISO 9001 i 14001).

Ponadto płytki  Realonda to wyjątkowe wzornictwo. Każdy kto choć pobieżnie przejrzał dostępne kolekcje zauważy wpływ kultury Marokańskiej oraz południowo hiszpański design.  

urls, smarty.get, $language, shop