Płytki Realonda

Realonda płytki

Realonda jest hiszpańskim producentem podłóg i płytek ściennych z ogromnym doświadczeniem - jego początki sięgają już lat 20. zeszłego stulecia. Tak długi okres pozwolił firmie na dogłębną obserwację i wyczucie potrzeb klientów. Badanie zmian technologicznych i wpływu różnych szkodliwych substancji na środowisko pozwoliła firmie Realonda na optymalizację produkcji i ekologiczne podejście do wytwórczości. Dziś marka oferuje płytki dostosowujące się do wszelkich estetycznych czy technicznych wymogów przestrzennych, spełnia najwyższe oczekiwania konsumentów i stale podąża za najnowszymi trendami. Płytki Realonda są wyjątkowo różnorodne pod względem wzornictwa, kolorystyki i powierzchni, dlatego nie ulega wątpliwości, że każdy znajdzie coś odpowiedniego do aranżacji swojego wnętrza.

Realonda - doskonała jakość i dbanie o środowisko

Producent Realonda skupia się na ciągłym doskonaleniu jakości produktu. Wiąże się to z jednoczesnym poszanowaniem środowiska, ponieważ Realonda dba o to, by proces produkcyjny przebiegał bez zbędnych zanieczyszczeń. Firma nie tylko przestrzega wymogów prawnych, ale też dba o świadomość ekologiczną wśród pracowników i równoważy wykorzystywanie zasobów naturalnych, a to wszystko w celu jak najlepszej ochrony środowiska. Liczne badania technologiczne, najbardziej zaawansowane systemy produkcji, efektywność energetyczna, optymalizacja procesów produkcyjnych i logistycznych - to właśnie dzięki temu Realonda postrzegana jest jako firma przyjazna środowisku. Z pewnością wpływa na to wiedza zdobyta dzięki prawie stuletniej tradycji ceramicznej. Wszystko to ma na celu zapewnienie doskonałości w projektowaniu, które nie jest dla hiszpańskiej firmy jedynie pracą, ale też wielką pasją.

Różnorodność płytek Realonda

To, co charakteryzuje ofertę Realonda, to szeroki wybór płytek o różnorodnych kształtach i kolorach. Znajdziemy tu kafelki imitujące kamień, drewno lub marmur, płytki antypoślizgowe, lśniące, matowe i wiele, wiele innych, które dopasują się do aranżacji Twoich wnętrz. Bardzo znane i modne są w katalogu płytki w kształcie heksagonów, czyli sześciokątnych figur, które można wykorzystać zarówno na ścianę, jak i podłogę. Mnogość ich wzorów oraz sam kształt dają niemal nieskończone możliwości łączenia je w ciekawe, nieregularne bądź symetryczne, oryginalne figury, które wypełnić mogą przestrzenie w Twojej kuchni bądź łazienki, łącząc się z bogatymi aranżacjami w stylu boho lub loftowym. Każdy, kto choć pobieżnie przejrzał dostępne kolekcje, zauważy wpływ kultury marokańskiej oraz intrygujący design rodem z południowej Hiszpanii. Ceramika Realonda zrobi duże wrażenie nie tylko na Tobie, ale też na Twoich gościach i pozostałych domownikach.

Płytki Realonda w naszym salonie

Doświadczenie firmy Realonda sprawia, że wysoka jakość, różnorodność we wzornictwie i kształtach oraz duża estetyka produktów zaspokajają potrzeby wszystkich klientów. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór płytek hiszpańskiego producenta, które z pewnością oddadzą klimat Twoich wnętrz, czy to w łazience, czy kuchni czy też każdego innego pomieszczenia. Sprawdź w naszym salonie, co możemy Ci zaoferować, i przekonaj się, że płytki ścienne i podłogowe firmy Realonda to doskonała jakość w niskich cenach!

urls, smarty.get, $language, shop