Hiszpański styl i smak - płytki PERONDA 

Zakłady produkcyjne Perondy zajmują obecnie powierzchnię 300 000 metrów kwadratowych, z czego 130 000 znajduje się w halach. Obejmują one centrum logistyczne i dwa zakłady produkcyjne o dziennej wydajności 30 000 metrów kwadratowych płytek ściennych i podłogowych.

Wysoce konkurencyjne obiekty są wynikiem polityki ciągłego reinwestowania w badania, rozwój i innowacje, w tym szczególnego nacisku na kryteria wydajności w obsłudze klienta oraz ciągłych innowacji w projektowaniu i produkcji ceramicznych płytek ściennych i podłogowych, z wykorzystaniem zrównoważonych, przyjaznych dla środowiska procesów produkcyjnych.

W ostatnich latach Peronda poczyniła znaczne wysiłki inwestycyjne w celu rozbudowy drugiego zakładu produkcyjnego, podwajając swoje zdolności produkcyjne. W tym czasie firma zainstalowała dwie nowe linie do prasowania i glazurowania, w tym cyfrowe maszyny drukarskie do płytek ceramicznych, a także nowy piec. Rozszerzył również linie wyboru i zainstalował nowe linie do prostowania, wycinania i wykańczania krawędzi płytek.

Peronda - płytki z tradycją

Grupa Peronda może poszczycić się długą tradycją zawodową, której początki sięgają pierwszej trzeciej połowy XIX wieku. Rzeczywiście, zapisy wskazują, że w 1827 r. rodziny Peris i Martí zostały zatrudnione jako ceramicy w Onda, mieście w hiszpańskiej prowincji Castellón.

W 1951 r. Powstało „Peris y Cía” z fabryką w centrum miasta Onda, co było możliwe dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu w branży. W latach sześćdziesiątych pionierskie i eksportowe umiejętności firmy stały się na pierwszym planie, umożliwiając jej sprzedaż znacznej części produkcji na tak odległych rynkach jak Australia.

1969 był przełomowym rokiem w historii firmy, z dwoma ważnymi wydarzeniami: przejściem do obecnych obiektów i wprowadzeniem Peronda, marki reprezentującej firmę na całym świecie. Od tego czasu firma utrzymuje stałą politykę reinwestowania we wszystkie procesy, konsekwentnie wdrażając najnowsze technologie dostępne w tym sektorze.

Zamów płytki Peronda w CerDesign!

Grupa Peronda była jedną z pierwszych fabryk, która wprowadziła porowaty system pojedynczego wypalania, a także była pionierem w produkcji wielkoformatowych płytek ceramicznych. Pozwoliło to firmie na racjonalny i zrównoważony rozwój, a dziś Grupa Peronda, posiadająca udziały w różnych firmach, cieszy się silną i konkurencyjną obecnością na rynku hiszpańskim i międzynarodowym. Jej wyjątkowe płytki pokochali klienci na całym świecie. Wybierz wymarzoną kolekcję płytek Peronda w CerDesign i zaaranżuj swoje mieszkanie w hiszpańskim stylu!

urls, smarty.get, $language, shop