Płytki Ibero – hiszpańskie wzornictwo na wyciągnięcie ręki

 

Ibero Porcelanico, to kolejna hiszpańska fabryka znajdująca się w naszej ofercie. Początki firmy siegają 1958 roku, keidy to rozpoczęła się produkcja płytek podłogowych i ściennych. Od początku fabryce Ibero przyświecał jeden cel. Dbałość o szczegóły oraz satysfakcja Klienta. Ten kierunke rozwoju jest kontynuowany do dnia dzisiejszego. Płytki Ibero są dostępne w ponad 110 krajach na całym Świecie. Firma dostarcza jedną z najszerszych i kompletnych ofert na rynku w zakresie płytek podłogowych i ściennych, a roczna produkcja przekracza siedem milinów metrów kwadratowych płytek.

Synonim dobrego designu – płytki Ibero

Ibero, podobnie jak kilka innych hiszpańskich fabryk, uchodzi za tą, która dostarcza produkty o niebywałym wprost Designe. To za sprawą hiszpańskich projektantów, którzy mają dość dużą swobodę w przygotowywaniu kolekcji płytek podłogowych i ściennych. To producent, który stale poszerza swoja ofertę, nie tyle podążając za trendami, co właśnie tworzy i kształtuje trendy we współczesnym wzornictwie. Kolekcje płytek Ibero od zawsze wyróżniało świeże spojrzenie, odważne sięganie do inspiracji naturalnych, takich jak kamień, drewno czy metale oraz konsekwencja w dostarczaniu kompletnych kolekcji dostępnych w różnych gamach rozmiarowych.

Hiszpańskie hity sprzedaży – Ibero Porcelanico

Ibero jak każda dobra fabryka na na swoim koncie kolekcje płytek, które osiągnęły międzynarodowy sukces. Jedną z kolekcji, na którą warto zwrócić uwagę jest seria płytek o nazwie Ibero Artwood – naj sama nazwa wskazuje, to seria płytek inspirowanych naturalnym drewnem. W kolekcji Ibero Artwood znajdziemy m.in. drewnianą płytkę ryflowaną o nazwie Ibero Ribbon Maple 60x120. Ta pozycja po targach Cevisama stałą się hitem sprzedaży. W ramach kolekcji Ibero Artwood warto również zwrócić uwagę na płytę o nazwie Ibero Artwood Maple 20x120, to z kolei przepiękna deska podłogowa, która pozwala tworzyć nowoczesne i przytulne wnętrza.  Z kolekcji Ibero, które swoje inspiracje czerpią z kamiena naturlanego warto wyróżnić kolekcję i płytkę Ibero One White oraz kolekcję Ibero Selecta Silex.

Płytki Ibero wyróżniają się nowoczesnym i oryginalnym designem oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki tym cechom płytki Ibero pozwalają przez długi czas cieszyć się pięknymi wnętrzami, które przez długi czas pozostają modne.

urls, smarty.get, $language, shop