Filtruj:

Miski WC

Miski WC występują w różnych kształtach i rozmiarach, w zależności od modelu i producenta. Istnieją między innymi miski podwieszane, miski wolnostojące, miski kompaktowe, miski bezkołnierzowe i wiele innych. Miski WC są niezbędnym elementem każdej łazienki i toalety, zapewniając komfort użytkowania oraz higienę.

W ramach kategorii misek WC polecamy:

Omnires Tampa Miska WC - bezkołnierzowa miska toaletowa wisząca z deską wolnoopadającą, 52 x 36 cm

Excellent Doto Pure-Rim Miska WC - doto Pure-Rim, miska wisząca WC, bezrantowa - Excellent

Miska Laufen PRO Rimless z deską - zestaw Laufen, miska WC podwieszana Rimless 820966 + deska wolno opadająca SLIM 898966

ROCA NEXO ZESTAW MISKA RIMLES+DESKA A34H64L000 - miska WC podwieszana Rimless z deską wolnoopadającą SLIM (zestaw), 360 x 535 x 400 mm, Nexo, WC podwieszane, ROCA. A34H64L000.

Miska WC bez kołnierza

Miski bezkołnierzowe rodzaj WC, którego wnętrze nie posiada tradycyjnego wewnętrznego kołnierza, który łączy krawędź miski z wewnętrzną częścią rury spustowej. W tego typu misce brak kołnierza pozwala na zminimalizowanie miejsc, w których osadzają się bakterie i inne zabrudzenia, co ułatwia utrzymanie higieny. Ponadto miski bezkołnierzowe wymagają mniejszej ilości wody do spłukania w porównaniu z tradycyjnymi miskami, co pozwala na oszczędność wody. Miski WC bez kołnierza są stosunkowo nowym rozwiązaniem w dziedzinie produktów sanitarnych i stają się coraz bardziej popularne ze względu na swoją wygodę użytkowania i łatwość utrzymania w czystości.

Miska WC wisząca - sedes podwieszany

Toalety podwieszane, zwane także WC wiszącym, to rodzaj miski WC, która jest mocowana do stelażu WC ukrytym w ścianie lub pod sufitem. W odróżnieniu od tradycyjnych miskek WC toaleta podwieszana nie ma kontaktu z podłogą, co nadaje łazience bardziej estetyczny wygląd i pozwala na łatwiejsze utrzymanie czystości. W stelażu podtynkowym znajduje się ukryty zbiornik na wodę oraz rury odprowadzające, co eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych elementów, takich jak rury kanalizacyjne i zbiorniki na wodę widoczne na zewnątrz. Do toalety podwieszanej można dobrać odpowiednio dopasowaną deskę sedesową, która jest umieszczana na miski WC za pomocą specjalnych mocowań. Sedes podwieszany jest coraz bardziej popularnym wyborem w łazienkach, ponieważ pozwala na zaoszczędzenie miejsca, a także zapewnia większy komfort użytkowania i łatwiejsze utrzymanie czystości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

urls, smarty.get, $language, shop