W związu z pracami konserwatorskimi wszytkie zamówienia złożone po 21.03.2023 r. Zostaną wysłane 27.03.2023

Filtruj:

Porcelanosa - płytki hiszpańskie

Porcelanosa, to niekwestionowany lider światowego  rynku w branży ceramicznej. Marka powstała ponad 40 lat temu w Hiszpanii, w miejscowości Villareal. Od tego czasu nieprzerwanie dostarcza klientom indywidulanym, architektom, oraz inwestorom najbardziej zaawansowane wzorniczo i technologicznie produkty. Grupa Porcelanosa skupia wokół siebie osiem wyspecjalizowanych brandów, które łączą najwyższą jakość produktów z najlepszym designem. Dostarczając krany i miski ustępowe, kamień naturalny, kabiny prysznicowe,  wanny, czy meble łazienkowe i kuchenne. Znakomite produkty, które zyskały uznanie na całym świecie sprawiły, że płytki Porcelanosa stały się synonimem najlepszego designu i jakości.

Porcelanosa przez ponad 40 lat działalności stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych hiszpańskich marek na Świecie. Dziś jest obecna w ponad 110 krajach, w najważniejszych światowych metropoliach. W Polsce marka jest obecna od 30 lat, w starannie wyselekcjonowanej sieci sprzedaży, która poprzez bezpośredni kontakt z producentem oraz imprezami branżowymi, jest w stanie dostarczyć na rynek wszystkie płytki Porcelanosa. 

Jakość produktów jest potwierdzona certyfikatami jakości, a ich niepowtarzany desing sprawił, że marka szybko zdominowała rynek w zakresie produktów premium. I tak płytki drewnopodobne Porcelnosa,  w krótkim  czasie stały się wzorem do naśladowania przez innych producentów, Natomiast żadne z nich nie był w stanie nawet zbliżyć się do oryginału. Dziś Porcelanosa drewnopodobne płytki, to jedna z ciekawszych kolekcji płytek na rynku znana szerzej jako Porcelanosa Starwood.

Dziś w wyniku połączenia wielu marek w ramach samej grupy możemy mieć problem z nazewnictwem, ponieważ wiele z produktów, które wcześniej funkcjonowały pod jednym z brandów - VENIS - będzie już przypisanych do marki Porcelnosa. wcześniej   I tak kiedy mówimy płytki VENIS, to właściwe odnosimy się do do tych samych produktów tylko pod inną już nazwą. Będą to płytki Porcelanosa

urls, smarty.get, $language, shop