Płytki inspirowane metalem

Wyjątkowe płytki imitujące metal

Inspiracji różnymi surowcami nigdy dosyć! Choć powszechnie królują kafle imitujące drewno czy kamień, ostatnio coraz modniejsze stają się też płytki ceramiczne imitujące metal. Można się spotkać z kaflami z efektem rdzy, w kolorze antycznego brązu lub przypominającymi skorodowany metal, ale występują też w nieco bardziej subtelnym nawiązaniu do tego surowca. Gra świateł pozwala na stworzenie zjawiskowej tafli w metalicznym połysku. Ten wyjątkowy rodzaj płytek odmieni każde wnętrze, nadając mu oryginalności i niezwykłego stylu.

Imitujące metal płytki na podłogę i ścianę

Płytki metalizowane w ofercie Cerdesign dostępne są zarówno na podłogę, jak i ścianę. Można je też stosować na zewnątrz budynków. Gres zastosowany w większości płytek jest bardzo odporny i wytrzymały, dzięki czemu z często używa się tych kafli w miejscach o natężonym ruchu. Miedziany połysk płytek z cechującymi je zacierami idealnie dopasuje do jasnych wnętrz czy białej armatury w łazience. Odporność na wilgoć sprawia, że bez obaw można wykorzystać płytki imitujące metal na ścianach czy podłodze kuchni lub toalety. Warto też zwrócić uwagę na model Saloni Metallo Beige, który ma nietypową, beżową barwę, będącą jednocześnie imitacją metalu. Dzięki niemu z łatwością można uzyskać stylowy, elegancki efekt w każdym pomieszczeniu, jednocześnie go rozjaśniając.

Płytki ceramiczne inspirowane metalem do każdego wnętrza

Płytki imitujące metal doskonale sprawdzą się w niemal każdym pomieszczeniu. Dodadzą uroku nowoczesnej łazience czy kuchni, ale równie dobrze będą prezentować się w salonie, przyciągając uwagę gości. Mogą też być bardzo efektowne na powierzchniach w hotelach czy sklepach. Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie kafli na balkonach, a także tarasach - metaliczne, np. rdzawe odcienie będą pięknie odbijać się w promieniach słonecznych. Płytki imitujące metal często stosuje się w industrialnych aranżacjach, nawiązujących do przemysłowego klimatu. Świetnie też sprawdzą się w połączeniu z drewnem lub betonem. Wszystkie płytki dostępne w naszej ofercie są trwałe i bardzo odporne, dzięki czemu posłużą każdemu przez wiele lat.

urls, smarty.get, $language, shop